Produkt został pomyślnie dodany! Wyświetl koszyk.
Strona Główna / Blog / MYPODS JEST LEPSZY I JESTEŚMY GOTOWI DOTKNĄĆ CHMUR, TO NASZ CEL

MYPODS JEST LEPSZY I JESTEŚMY GOTOWI DOTKNĄĆ CHMUR, TO NASZ CEL

Po prostu nadszedł czas dojrzewania!

Jesteśmy nadal MyPods, tylko dużo fajniejsi. Dzięki tobie, naszym klientom, teraz widzimy nowe horyzonty i szukamy lepszych rozwiązań, aby uczynić twoje życie satysfakcjonującym. Nawet zmieniliśmy tożsamość, ale bądź spokojny, to dla lepszego.

Tożsamość, z którą możesz się utożsamić Po różnych pomysłach ostatecznie wybraliśmy logo, które odzwierciedla nasze przekonania o optymistycznym spojrzeniu na świat i podejściu, dzięki któremu możesz osiągnąć wszystko, czego pragniesz. Czy to nawyk palenia nałogowego, czy też nieodpowiedzialność i niecierpliwość, które już nie pasują do twojego świata? W każdym przypadku, wejdź do naszego świata. W końcu zaprojektowaliśmy go z myślą o twoich potrzebach.

Vaping to nie palenie, widzimy różnicę Jasne, kolorowe i pełne energii. Takie jest pierwsze wrażenie po przyjrzeniu się naszej nowej tożsamości. Widzieliśmy je po raz pierwszy i wskoczyliśmy w nią, widząc prawdziwy potencjał i możliwości naszego kolejnego rozwoju. Społeczność, w której dorastaliśmy, rośnie eksponencjalnie i wiemy, że vaping to styl życia, który ma swój unikalny smak. Wśród was są głosy, które popierają vaping jako prawdziwe rozwiązanie dla rzucenia palenia. Słyszymy was i wspieramy wasze decyzje. Z dumą i odwagą, ponieważ widzimy, że podjęliście krok w stronę lepszych decyzji życiowych. Szczęśliwej podróży, twoja podróż właśnie się rozpoczęła, a przed tobą nowe horyzonty.

Dążenie do coraz wyższych celów, bycie lepszym z MyPods e-shop Chodzi o indywidualność. Bądź odważny, bądź nowoczesny, bądź wyluzowany lub ciekawski. Ale to, co najważniejsze, to pozostać w dobrym nastroju. Następny etap MyPods 2.0 polega na posunięciu się dalej, wprowadzeniu cię w odpowiednią mentalność i pomocy w znalezieniu tego, co nadaje twojemu codziennemu życiu charakteru, czyniąc je bardziej interesującym, jeśli tego pragniesz. Gdziekolwiek jesteś, bo teraz jesteśmy tutaj dla was wszystkich. Dowiedz się więcej o dostawie i znajdź odpowiedni vape w naszej stale rosnącej ofercie produktów Elfbar, HQD lub Zovoo. Czas minął, przyjdź i ciesz się interfejsem e-shopu MyPods 2.0. Łatwiejszy podgląd, lepszy opis produktu, natychmiastowe informacje o dostępności. Gotowi, aby jeszcze bardziej was zadowolić, podnieśliśmy się i to widać.

 

#MyPods #VapeItEasy #Zovoo #HQD #ElfBar

 

 

Rozejrzyj się i znajdź ten, który najbardziej Ci odpowiada. Wybieraj spośród wielu ekscytujących smaków i znajdź produkt odpowiadający Twojemu gustowi i stylowi. Oferujemy tylko w 100% oryginalne produkty premium.

Od 700 PUFF do 8000 PUFF i ponad 200 produktów do wyboru!

Logo

Witamy w Mypods Europe!

Aby wyświetlić tę stronę, musisz być pełnoletni!

Nie