Produkt został pomyślnie dodany! Wyświetl koszyk.

W 100% oryginalne produkty

Strona Główna / W 100% oryginalne produkty

W 100% oryginalne produkty

Uważaj na podróbki! (Watch out for counterfeits!)

Produkty na MyPods należą do wiodących marek jednorazowych urządzeń vape na rynku, nic więc dziwnego, że wiele osób próbuje przypisać sobie ich autorstwo i sprzedawać podróbki.

Wysokiej jakości, bardzo popularne i poszukiwane produkty wiodących producentów niestety często padają ofiarą podróbek. Pozbawieni skrupułów producenci i sprzedawcy detaliczni próbują zalać rynek niekontrolowanymi podróbkami.

Podrabiane urządzenia, czasami z nieszczelnymi zbiornikami, wadliwymi bateriami i niesprawdzoną zawartością e-liquidu, stanowią ryzyko dla kupujących i konsumentów, którego nikomu nie polecamy.

Dlatego też stawiamy nie tylko na jakość, ale także na autentyczność, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie w 100% oryginalne produkty.

Powiedz NIE tanim, podrobionym i niebezpiecznym produktom, nie ryzykuj swojego zdrowia z powodu kilku nieodpowiedzialnych sprzedawców!
Możesz łatwo zweryfikować autentyczność produktów!

Barcode

Jedną z oznak, że masz w ręku podrobione urządzenie, może być kod kreskowy na pudełku.

W przypadku naszych produktów jest to stosunkowo proste, mają one pojedynczy kod kreskowy EAN z boku pudełka, obok naklejki holograficznej.

Verification QR Code

Poszukaj naklejki z kodem QR, a następnie przejdź do strony weryfikacyjnej producenta i wprowadź kod pod kodem QR lub po prostu zeskanuj go, aby zostać automatycznie zweryfikowanym.

Jeśli wprowadzony kod QR zawiera czerwoną etykietę "OSTRZEŻENIE" lub był wielokrotnie sprawdzany, oznacza to, że produkt jest podrobiony i niebezpieczny. Jego użycie nie jest zalecane pod żadnym pozorem!

Produkty te są nie tylko szkodliwe dla producenta, ale niesprawdzone i niskiej jakości urządzenia vape są również niezwykle niebezpieczne dla zdrowia konsumentów!
(The most important thing for our team is to sell only original and premium products!)

Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii podrabianych towarów, a naszym celem jest zapewnienie, że wszyscy konsumenci są świadomi faktów i zagrożeń, aby mogli dokonywać najlepszych wyborów.

W MyPods Europe dążymy do uczynienia UE wolną od dymu tytoniowego i stawiamy Ciebie, naszych klientów, w centrum wszystkiego, co robimy.

 

 

 

 

Chcemy, aby doświadczenie vape dla każdego było tak bezpieczne i przyjemne, jak to tylko możliwe, dlatego sprzedajemy tylko oryginalne, wysokiej jakości produkty kupowane bezpośrednio od producentów i autoryzowanych dystrybutorów.

Bądź odpowiedzialny i kupuj tylko z zaufanych źródeł. Chroń się przed niskiej jakości, niebezpiecznymi produktami od fałszerzy! #onlyoriginals

Logo

Witamy w Mypods Europe!

Aby wyświetlić tę stronę, musisz być pełnoletni!

Nie